Materiały Budowlane
18.10.2019.
Linki Google
Porady Budowlane
Łuki z YTONGa? - Proszę bardzo! PDF Drukuj Email
19.07.2008.
Xella Polska, chcąc pokazać, że System 20 cm sprawdza się nawet w najbardziej nietypowych rozwiązaniach architektonicznych, przygotowała prezentację i serię zdjęć przedstawiających, jak w łatwy sposób można zrobić nadproża łukowe.
Czytaj całość…
 
Produkty do energooszczędnej izolacji dachów skośnych PDF Drukuj Email
04.07.2008.
URSA DF35

Produkt w rolce o współczynniku przewodzenia ciepła λ=0,035 W/mK, dzięki swoim najlepszym parametrom technicznym gwarantuje odpowiedni klimat termiczny zimą i latem. Szczególnie polecany w miejscach, gdzie ze względu na ograniczenia konstrukcyjne (np: mała wysokość krokwi) stosuje się cieńsze warstwy izolacji.
Czytaj całość…
 
Dom, projekt budowlany, kredyt hipoteczny PDF Drukuj Email
22.01.2008.

autorem artykułu jest Tobiasz Duda

    Czy widziałeś te małe osiedle domków i ludzi cieszących się z komfortu i wygody? Marzysz o swoim własnym domku jednorodzinnym? Twoje marzenia mogą się spełnić, ponieważ tutaj dowiesz się jak zbudować własny dom od fundamentów, aż po dach.

Czytaj całość…
 
Cała prawda o budowaniu ścian zewnętrznych jednowarstwowych PDF Drukuj Email
22.01.2008.

autorem artykułu jest Marcin Majkut

    Budowa domu to także wybór konkretnej technologii, w której ten dom wybudujemy. Chcielibyśmy aby wybudowany przez nas dom był bezpieczny, oszczędny, trwały a przy tym koszty jego budowy i eksploatacji były przez nas do zaakceptowania i nie zniszczyły naszego budżetu.  Istotnym etapem budowy domu jest stawienie ścian zewnętrznych, jest to o tyle ważny etap, że raz postawione ściany raczej nie będą już zmieniane. Stawiając ściany zewnętrzne bierzemy pod uwagę wiele czynników, które będą miały wpływ na nasze bezpieczeństwo, zdrowie i samopoczucie. To właśnie od ścian zewnętrznych zależy jaki, w ciągu całego okresu użytkowania – będzie nasz dom. Dlatego warto dobrze przemyśleć decyzję o tym, w jakiej technologii wybudujemy ściany zewnętrzne naszego przyszłego domu.

Czytaj całość…
 
Gazobeton na tle innych materiałów budowlanych PDF Drukuj Email
01.12.2007.

autor: Marcin Medwid

Beton komórkowy znany też pod nazwą gazobeton lub suporeks jest jednym z najpowszechniej stosowanych materiałów budowlanych. Zwłaszcza w Polsce, która należy do ścisłej światowej czołówki pod względem produkcji gazobetonu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 15

Materiały Budowlane

(C) 2006 goP.I.P. Template by gopip.deSmoki, smoczki