Materiały Budowlane
22.09.2019.
Linki Google
Produkty do energooszczędnej izolacji dachów skośnych PDF Drukuj Email
04.07.2008.
URSA DF35

Produkt w rolce o współczynniku przewodzenia ciepła λ=0,035 W/mK, dzięki swoim najlepszym parametrom technicznym gwarantuje odpowiedni klimat termiczny zimą i latem. Szczególnie polecany w miejscach, gdzie ze względu na ograniczenia konstrukcyjne (np: mała wysokość krokwi) stosuje się cieńsze warstwy izolacji. URSA DF40, URSA KOMFORT

Produkt w rolce o współczynniku przewodzenia ciepła λ=0,040 W/mK, optymalny do izolacji poddaszy użytkowych i nieużytkowych. Wysokie parametry izolacyjności zapewniają właściwą izolację cieplną dachu skośnego. Uniwersalność zastosowania i łatwość montażu sprawiają, że jest to najczęściej wybierany przez wykonawców produkt.

URSA SF39

Produkt w rolce o współczynniku przewodzenia ciepła λ=0,039 W/mK. Wysokie parametry izolacyjne oraz zwiększona sprężystość powodują, że jest to produkt szczególnie polecany do izolacji poddaszy i dachów skośnych. Produkt URSA SF39 zastąpił produkt SF40 który z dniem 31.12.2006 został wycofany z oferty handlowej.

URSA FKP Plus

Produkt w postaci płyt izolacyjnych o współczynniku przewodzenia ciepła λ= 0,039 W/mK optymalny do izolacji poddaszy użytkowych i nieużytkowych. Uniwersalność zastosowania i łatwość montażu sprawiają, że jest to najczęściej wybierany przez wykonawców produkt w postaci płyt. Produkt URSA FKP Plus zastąpił produkt URSA FKP, który z dniem 31.12.2006 został wycofany z oferty handlowej.

Właściwości produktów URSA:

>> wysokie parametry izolacyjności zapewnią odpowiedni klimat termiczny, zarówno w zimie, jak i lecie;
>> lekkość - wełna szklana jest produktem lekkim i nie obciąża konstrukcji dachu. Łatwo się ją transportuje na miejsce montażu;
>> sprężystość - wysoka sprężystość ułatwia montaż i dopasowanie do wypełnianych przestrzeni w konstrukcji dachu;
>> kompresja - lekkie skompresowane rolki i paczki ułatwiając transport i składowanie;
>> niepalność - produkty z wełny szklanej URSA są całkowicie niepalne;
>> trwałość - produkty z wełny szklanej URSA są odporne chemicznie, biologicznie oraz nie podlegają procesowi starzenia się.
>> komfort akustyczny.
Więcej informacji na stronie www.ursa.pl.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Materiały Budowlane

(C) 2006 goP.I.P. Template by gopip.deSmoki, smoczki